7.05.2013

Спортсмени ДОФРБ стали другими, а судді - першими

4-6 травня в Дніпропетровську пройшов чемпіонат України з рукопашного бою. Збірна Донецької області була представлена ​​9 спортсменами , а також суддівською бригадою у складі Юрія Сивоконенко , Дмитра Муляк та Валерія Гаврильчик , яка була визнана кращою на чемпіонаті. В особистій першості наші хлопці здобули 2 « золота » - відзначилися Артем Єгоров ( 80 кг ) і Сергій Кудінов (+ 85 кг) , «срібло» у вазі +85 кг дісталося Олексію Мерейніку , а « бронзу» у вазі 85 кг завоював Юрій Костягін . У командному заліку Донецька область стала другою . Перше командне місце - у киян , третє - у господарів чемпіонату , дніпропетровців. Також в ході урочистої частини турніру , наш тренер Валерій Гаврильчик був нагороджений Знаком за заслуги 3-го ступеня . Підготовку та участь спортсменів і суддів ДОФРБ в чемпіонаті взяла на себе корпорація DMS , постійний партнер федерації з 2006 року.

Довідка. Фінансово-промислова корпорація DMS є керуючою компанією, яка володіє активами в металургійній, будівельній, вугільній, транспортній, рекламній та інших галузях і сферах економіки. Корпорація реалізує численні громадські та соціальні програми, веде широку благодійну діяльність. Під опікою корпорації знаходяться дитячий будинок № 1  в Куйбишевському районі Донецька, DMS є спонсором футзальної команди «Єнакієвець», володаря Кубка України серед команд вищої ліги 2005 року.