25.03.2014

Спортсменка ДОФРБ стала чемпіонкою країни з рукопашного бою

Спортсмени Донецької обласної федерації рукопашного бою , президентом якої є Андрій Альоша , показали високий рівень майстерності на Чемпіонаті України в Житомирі.

З 20 по 23 березня у Житомирі пройшов Чемпіонат України , в якому , незважаючи на складну політичну ситуацію в країні , взяли участь 130 дорослих спортсменів з 13 областей.

Донецьк на цьому турнірі представляли Євген Левинський та Олеся Васильєва. І якщо від Євгена удача відвернулася , то Олеся , що працює тренером з рукопашного бою у школі № 114 , стала чемпіонкою країни у ваговій категорії до 75 кг як в дозованому , так і в легкому контакті.

Тим часом вже в цю суботу у нас в місті пройдуть збори збірної ДОФРБ у віці від 11 до 17 років. За їх підсумками буде сформована збірна Донецької області , яка у квітні вирушить на чемпіонат України в Коблево. Відзначимо , що минулого року на аналогічному першості представники нашого регіону завоювали 11 золотих , 13 срібних і 7 бронзових медалей.