МФК «Єнакієвець»

Громадська організація «Футбольний клуб «Єнакієвець» була створена в грудні 2000 року групою любителів міні-футболу. Сходження до вищої ліги МФК «Єнакієвець» почав в сезоні 2000-2001р.р. Тоді команда зробила золотий дубль, вигравши Чемпіонат і Кубок Донецької області.

У сезоні 2002-2003р.р. клуб стартує в Чемпіонаті України з міні-футболу серед команд вищої ліги і стає 4-м, а в наступних двох сезонах «Єнакієвець» завойовує бронзові медалі.

У жовтні 2004 року п'ять гравців МФК «Єнакієвець» (Власенко, Клепіков, Замятін, Кузьмін, Краєвський) стали чемпіонами світу серед студентів.

У квітні 2007 року Єнакіївський клуб під керівництвом Олександра Москалюка стає володарем Кубка України. Через 5 місяців підопічні вже Сергія Дремова завойовують Суперкубок України.Протягом останніх були і поразки, і победи.С 2008 по 2014 рік клуб гідно представляв Донецьку область на Чемпіонатах України та світу.

Весь цей час відданими вболівальниками клубу залишалися ті, хто одного разу, повіривши в потенціал команди, ні разу не помилився і не обдурив очікувань спортсменів, - партнери. Один з найстаріших постійних партнерів МФК «Єнакієвець» в статусі генерального спонсора - Фінансово-промислова корпорація DMS.