Донецька обласна федерація рукопашного бою

Донецька обласна федерація рукопашного бою (ДОФРБ) зареєстрована в 2002 році, в 2006 році її президентом став Андрій Альоша, а постійним партнером - Фінансово-промислова корпорація DMS. За нетривалий час ДОФРБ вдалося завоювати титул кращої в Україні та право бути представленою на міжнародних змаганнях у складі збірної країни найбільшою кількістю спортсменів. До завдань федерації входило розвиток спортивного таланту її учасників, оздоровлення та якісна підготовка до змагань, в тому числі й у період навчально-тренувальних зборів, які проводилися на чорноморському узбережжі, а також командоутворення та спільне дозвілля спортсменів.

З 2006 по 2014 роки вихованці ДОФРБ завоювали безліч нагород національних, європейських і світових першостей.

У 2007 році Федерація запустила програму «Знання, здоров'я, сила»: ініціатива по створенню в загальноосвітніх школах Донецької області безкоштовних секцій рукопашного бою належить Андрію Альоша. Дітей тренували майстри спорту й чемпіони України, Європи та світу з рукопашного бою та єдиноборств. Завдяки фінансовій підтримці Корпорації DMS всі шкільні секції були забезпечені необхідним спортивним інвентарем та захисної екіпіровкою. Також на базі шкіл проводилися відбіркові турніри, які служили талановитим дітям трампліном до участі в Федерації.

Донецька обласна федерація рукопашного бою за підтримки Корпорації DMS постійно розширювала географію програми «Знання, здоров'я, сила» - безкоштовні секції з рукопашного бою функціонували в десятках шкіл Донецька та Донецької області, в них займалися понад 1000 дітей.