Соціальний капітал

Успішність бізнесу визначається його здатністю розглядати комерційну ефективність не як єдино значиму мету, а як основу для свого «ментального» розвитку. Такий розвиток диктує необхідність інвестувати не тільки в економічно вигідні проекти, але і в підвищеннія управлінських та виробничих стандартів, зміцнення репутації. Результатом цього стає енергоефективність, екологічність, безпеку виробництва, розробка та впровадження інноваційних рішень і технологій, створення комфортних умов праці та соціальна захищеність персоналу, підтримка громад на території присутності.

Соціальна активність завжди була для Фінансово-промислової корпорації DMS невід'ємною складовою місії компанії та її бізнес-стратегії, важливим напрямком менеджменту: підприємства Корпорації створювали власні та підтримували існуючі в Донецьку і Донецькій області соціальні програми. Системна робота проводилася в трьох основних напрямках: популяризація спорту й здорового способу життя серед дітей, підлітків та молоді, надання допомоги дітям, позбавленим батьківського піклування, підтримка пенсіонерів та учасників Другої світової війни.

У 2014 році Корпорація була змушена призупинити дію соціальних програм в Донецьку і Донецькій області. Але накопичений протягом багатьох років цінний досвід системної роботи по реалізації ініціатив, спрямованих на підтримку і розвиток дітей, юнацтва та допомога незахищеним категоріям громадян, обов'язково знайде застосування й на території сьогоднішньої присутності бізнесу, і, звичайно ж, в Донецьку - коли в місто повернеться український прапор.

Більше про це - у Фотогалереї

Дитячий будинок №1 в м.Донецьку

Установа працює в Донецьку з 1973 року - тут виховуються діти віком від 3 до 7 років. За більш ніж 40 років це місце стало справжнім домом для тисяч маленьких донеччан, позбавлених батьківського піклування.

Турбота про вихованців дитячого будинку №1 в Куйбишевському районі Донецька протягом багатьох років залишалася одним з пріоритетних напрямків широкої соціальної діяльності Корпорації. Своє головне завдання бізнес бачив не тільки в матеріальній допомозі дитячому будинку, але й у залученні уваги громадськості до проблем дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Менеджмент DMS підтримував всі ініціативи колективу установи, спрямовані на поліпшення умов проживання дітей, інтелектуальний і культурний розвиток вихованців, організацію якісного дозвілля та оздоровлення.

Донецька обласна федерація рукопашного бою

Донецька обласна федерація рукопашного бою (ДОФРБ) зареєстрована в 2002 році, в 2006 році її президентом став Андрій Альоша, а постійним партнером - Фінансово-промислова корпорація DMS. За нетривалий час ДОФРБ вдалося завоювати титул кращої в Україні та право бути представленою на міжнародних змаганнях у складі збірної країни найбільшою кількістю спортсменів. До завдань федерації входило розвиток спортивного таланту її учасників, оздоровлення та якісна підготовка до змагань, в тому числі й у період навчально-тренувальних зборів, які проводилися на чорноморському узбережжі, а також командоутворення та спільне дозвілля спортсменів.

З 2006 по 2014 роки вихованці ДОФРБ завоювали безліч нагород національних, європейських і світових першостей.

У 2007 році Федерація запустила програму «Знання, здоров'я, сила»: ініціатива по створенню в загальноосвітніх школах Донецької області безкоштовних секцій рукопашного бою належить Андрію Альоша. Дітей тренували майстри спорту й чемпіони України, Європи та світу з рукопашного бою та єдиноборств. Завдяки фінансовій підтримці Корпорації DMS всі шкільні секції були забезпечені необхідним спортивним інвентарем та захисної екіпіровкою. Також на базі шкіл проводилися відбіркові турніри, які служили талановитим дітям трампліном до участі в Федерації.

Донецька обласна федерація рукопашного бою за підтримки Корпорації DMS постійно розширювала географію програми «Знання, здоров'я, сила» - безкоштовні секції з рукопашного бою функціонували в десятках шкіл Донецька та Донецької області, в них займалися понад 1000 дітей.


Соціальні програми корпорації

Стрілецька команда DMS

Донецька обласна федерація рукопашного бою
Дитячий будинок №1 в м. Донецьку
МФК «Єнакієвець»