12.07.2011

У Корпорації DMS придивляються до студентів провідних ВНЗ Донецької області

Корпорація розпочала співпрацю з провідними ВНЗ Донецької області у сфері студентської виробничої практики. Перший «заїзд» студентів проходив з 20 червня по 9 липня 2011 р. На підприємствах Корпорації практикувалися учні 3 курсу спеціальності «міжнародна економіка» економічного факультету ДонНУ. Майбутнім фахівцям було запропоновано провести моніторинг ринку інвестицій в тих секторах,  де присутні виробничі інтереси DMS: вуглевидобуток  вітроенергетика, збір і переробка ТПВ, металургія, зовнішня реклама.

«Для Корпорації це серйозний довгостроковий проект. Ми постійно розвиваємо нашу команду, зміцнюємо її новими якісними кадрами. Незважаючи на те, що практику проходили учні випускного курсу, ми оцінювали їх з прицілом на подальше працевлаштування», - каже директор HR- департаменту Наталія Зинюк.

У Корпорації DMS не вітається формальний підхід, тому виконаним студентами практичних робіт було приділено належну увагу профільних фахівців холдингу. Свої висновки вони представили керівникам комерційних напрямів, за якими виконувалася робота.

« Ми сприймали першу практику, швидше, як ознайомчу. Нам необхідно було придивитися, зрозуміти, наскільки адекватні отримані хлопцями знання завданням підприємства, яке прагне до лідерства у своєму сегменті. Тобто наскільки їх можна завантажити реальною роботою, уникнувши формальності взаємодії» , - говорить директор ТОВ « Борди України Медіа» Євген Смирнов. - «На відкриття ми не розраховували, однак, те, що у студентів III курсу вже є знання і розуміння основних принципів і механізмів ринку - це факт».

У новому, 2011-2012, навчальному році Корпорація продовжить співпрацю з ДонНУ. Узгоджується договір ще з одним ВУЗом - Донецьким державним університетом управління. Ми готові надати базу для проходження практики студентам таких спеціальностей, як менеджмент у виробничій / невиробничій сферах, менеджмент природоохоронної, інноваційної, зовнішньоекономічної діяльності. Крім того, тривають переговори з ДонНАБА та Донецьким національним університетом економіки і торгівлі.

Як зазначив Президент Корпорації Андрій Альоша, подібний досвід є цілком ефективним. Підтвердження тому - один з практикантів отримав пропозицію про постійне співробітництво з підприємством Корпорації, орієнтованим на зовнішньоекономічну діяльність.