30.12.2020

Передноворічний настрій не завадив стрілецькій команді DMS здобути чергову перемогу

Останнім в цьому році тріумфом спортсменів Корпорації DMS став виступ на «Новорічному матчі» під егідою Міжнародної конфедерації практичної стрільби (IPSC). У цьому міні-турнірі зі стрільби з пістолета і карабіна пістолетного калібру (PCC) взяли участь близько сотні українських ганфайтерів.

ps_new_year_match
В рамках змагань учасники команди DMS зі стрільби з пістолета Андрій Альоша і Олександр Цапля змогли показати кращий результат в загальному заліку класу «Production». Лідерство в загальнокомандному заліку "Новорічного матчу" також залишилося за стрілками з DMS.

ps_new_year_match_medals
Не дивлячись на коронавірусні обмеження, в плані спортивних досягнень, рік, що минає, для Корпорації DMS можна з упевненістю заносити в актив. Зокрема, в 2020-му наші стрілки змогли продовжити власне спортивне домінування в класі «Production», здобувши перемогу у Фіналі Кубка України.


В 2021 році DMS чекатимуть нові спортивні виклики. «Традиційно ми будемо боротися за високі місця в Чемпіонаті і Кубку України з практичної стрільби, постараємося поповнити медальний залік ще однієї президентської медаллю в класі «Production». — прокоментували плани на наступний сезон в тренерському штабі нашої команди. —Звичайно, хотілося б взяти участь і в міжнародних турнірах, але тут все буде залежати від ситуації з коронавірусом.»


Наступний сезон розпочнеться для наших стрільців в кінці лютого на Чемпіонаті України з практичної стрільби для критих тирів в м Одеса.


Весь колектив Корпорації вітає стрілецької команди DMS з наступаючим Новим роком, бажає їй міцних нервів, спортивного везіння і звичайно ж нових перемог!