30.01.2014

Компанія «Укрбілдінг Корпорейшн» Корпорації DMS отримала від мера Донецька 2 нагороди

У п'ятницю 17 січня відбулося XIII традиційне зібрання проектно-будівельного клубу, на якому будівельні компанії Донецька підбивали підсумки 2013 року і нагородили кращих у галузі будівництва.

За успішну реалізацію будівельних проектів були нагороджені більше десятка компаній у п'яти номінаціях: соціальний об'єкт року, житлове будівництво, реконструкція та благоустрій, спортивний об'єкт і транспортна інфраструктура. Одразу дві нагороди отримала компанія «Укрбілдінг Корпорейшн», що входить до складу Фінансово-промислової корпорації DMS, почесним Президентом якої є депутат Донецької міської ради Андрій Альоша.

Щороку Корпорація DMS реалізує нові масштабні проекти і не тільки в будівельній галузі, будучи рушійною силою багатьох позитивних змін у соціально-економічному розвитку Донецької області та України в цілому. «Побудувати ефективний, успішний і соціально відповідальний бізнес - це цілі, які лежать в основі стратегії Фінансово-промислової корпорації DMS. Ми прагнемо, щоб продукти та послуги Корпорації відповідали потребам наших клієнтів. Разом з тим ми дбаємо про те, щоб наша діяльність сприяла підвищенню рівня життя людей. Цими принципами ми будемо керуватися і надалі», - зазначає Андрій Альоша.

За реконструкцію парку Перемоги в Калінінському районі Донецька, а також спортивного комплексу «Кіровець» підприємство «Укрбілдінг Корпорейшн», що входить до складу Корпорації DMS, отримало на зборах проектно-будівельного клубу дві нагороди від мера Донецька Олександра Лук'янченка.

Перша нагорода була отримана за реконструкцію парку Перемоги в Калінінському районі між набережною та міським палацом дитячої та юнацької творчості. Багато донеччани вже встигли оцінити всю красу цього місця. Парк прикрашений роботами кращих донецьких скульпторів, оснащений спортивними тренажерами і баскетбольної майданчиком.

Другу нагороду компанія «Укрбілдінг Корпорейшн» отримала за реконструкцію спортивного комплексу «Кіровець». Завдяки зусиллям будівельників, стадіон отримав нове життя. Влітку 2013 року він став головним тренувальним майданчиком для підготовки Чемпіонату світу з легкої атлетики серед юніорів. Це дозволило успішно провести захід, і міжнародне керівництво визнало донецький чемпіонат найкращим за всю історію його існування.

Генеральний директор «Укрбілдінг Корпорейшн» Олександр Петрук поділився секретами успіху: «Найголовніше - це ставлення до роботи. Починаючи від начальників і закінчуючи простими робітниками, всі повинні розуміти, наскільки важлива їх праця для успіху спільної справи. Ми не просто будуємо, ми хочемо створити умови, де людям буде комфортно жити, працювати, відпочивати. Почуття відповідальності перед населенням - ось що допомагає робити нашу роботу добре і якісно».

Підводячи офіційні підсумки року, на зборах проектно-будівельного клубу Донецький міський голова Олександр Лук'янченко висловив подяку учасникам за їх самовіддану працю і побажав успіхів у прийдешньому будівельному році.

«За 2013 було освоєно 9,4 мільярда капіталовкладень, при цьому на будівельних майданчиках міста працювало близько 28 тисяч будівельників різного роду. Це дало свої результати. Крім великої кількості соціальних об'єктів, було здано в експлуатацію більше 241 тис. кв. м. житла», - оголосив результати в цифрах Олександр Лук'янченко. Наступного року донецькі будівельні компанії не збираються зменшувати темп. Заплановано ввести в експлуатацію більше 377 тис. кв. м. житла, а так само закінчити ряд масштабних проектів.

«Бажаю вам взаєморозуміння між всіма будівельними ланками, починаючи від робітників і закінчуючи архітекторами і замовниками. А також здорової конкуренції, яка буде приносити користь жителям міста», - так привітав учасників зібрання начальник управління будівництва і перспективного розвитку міста Донецька Володимир Тарабановський.

Похвала з боку влади повністю виправдана, адже за останній час в Донецьку реалізовано величезна кількість будівельних проектів різного масштабу. Фінансово-промислова корпорація DMS в цілому, і компанія «Укрбілдінг Корпорейшн» зокрема вносять свій внесок у будівництво міських соціальних об'єктів і прагнуть, щоб будівельні досягнення Корпорації стали частиною успіху Донецька.

Компанія «Укрбілдінг Корпорейшн» входить на сьогодні до п'ятірки провідних будівельних компаній Донецького регіону, займаючи 20% ринку. У портфелі проектів «Укрбілдінг Корпорейшн» успішно виконані муніципальні замовлення з будівництва та комплексного благоустрою великих об'єктів транспортної та соціальної інфраструктури.