2.06.2014

Є. Смирнов: "Довіра людей" - це питання найближчого майбутнього для всього суспільства "

Експертна думка Є.Смирнова, директора  ООО "Борди України Медіа", спеціаліста у сфері захисту прав громадян і соціальної відповідальності роботодавців:

Тема соціальної відповідальності бізнесу останнім часом стала все частіше підніматися в суспільстві. Дискусії, що почалися на рубежі століть, показали, що в нашій країні кожен розуміє ці слова по-своєму. Для багатьох соціальна відповідальність зводиться до формули "ділитися треба" і сприймається в основному як благодійна діяльність.

Багато людей, що безбідно жили при соціалізмі, чекають від підприємств і компаній, щоб вони замість держави взяли на себе вирішення всіх проблем суспільства. А так як більшість підприємств це зробити не в змозі, в масовій свідомості сформувалося негативне ставлення до бізнесу і його керівників.

При цьому, багато бізнесменів вважають, що їх соціальна відповідальність полягає тільки в тому, щоб забезпечити своїм співробітникам гідну зарплату і платити податки. У той же час,  це - прямі зобов'язання кожного роботодавця. Головна проблема, яку на сьогодні реально вирішує приватний бізнес, це створення робочих місць. Робочі місця, в свою чергу, - це впевненість у завтрашньому дні сотень і тисяч зайнятих у ньому людей, їх рідних і близьких. А це - гарантія матеріального достатку і стабільності суспільства.

Довіра людей - це питання найближчого майбутнього для всього бізнесу. Чи готові бізнесмени Донецької області здійснювати благі справи, об'єднавши свої зусилля у вирішенні проблем мешканців свого регіону, своєї країни? Чи готові жити з позицією, що ми всі у відповіді за те, що відбувається в рідному краї?

Бажання зробити щось хороше для суспільства і не чекати, коли суспільство зробить щось хороше. Упевнений, що такий підхід завжди приносить дивіденди. Бізнесмени, справа яких твердо стоїть на ногах, вже прекрасно усвідомлюють що, поширюючи свій успіх на інші сфери, вони можуть зміцнити свій власний статус і статус свого бізнесу. Допомагаючи іншим, вони можуть допомогти собі. При цьому цілком очевидно, що в нашій державі ніхто нікого не змушує брати участь в спонсорській та благодійній діяльності. Це йде від душі. Але, якщо в конкретній компанії, прийшовши в колектив  новий співробітник бачить, що і компанія, і багато колег не просто надають якусь там допомогу, а вивчають інформацію, вибирають конкретну людину, організацію, яким потрібна допомога, обговорюють, радяться один з одним, то поступово новачок починає сприймати це як норму.

І при такому підході впровадження соціальної відповідальності відбувається повсюдно, стосується абсолютно всіх рішень і діяльності компанії. У цьому випадку набагато важливіше позиції "я повинен" , буде позиція " я хочу допомагати і роблю це" . У суспільстві, де прийнято допомагати один одному, і в благополучний час, і в скрутну хвилину, можна жити спокійно і бути впевненим в завтрашньому дні.