Партнерство

Корпорація DMS має багаторічний досвід ефективної взаємодії з органами влади, комунальними підприємствами та бізнес-структурами, накопичений в різних сегментах регіональних і національного ринків. Ми маємо в своєму розпорядженні всі необхідні ресурси для успішної спільної реалізації як державних і муніципальних програм, так і комерційних проектів.

Корпорація вибудовує ділове партнерство на принципах взаємної поваги інтересів сторін і справедливого розподілу фінансових та репутаційних дивідендів.

Сьогодні DMS розвиває бізнес на контрольованій території Донецької та Луганської областей, в Києві та Київській області, а також у Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій, Кіровоградській та Полтавській областях. При цьому на перше місце ми ставимо якісне розширення присутності - корпорація готова до партнерства з державними, комунальними підприємствами, бізнесом і громадами в різних регіонах України.

Перевага співпраці з корпорацією DMS:

- грамотний правовий та фінансовий менеджмент;

- діяльність у рамках розгляду розрахованих бюджетів із прогнозуванням фінансових результатів співробітництва для кожного з партнерів;

- власний інвестиційний портфель з можливістю оперативного залучення додаткових фінансових ресурсів;

- досвід ефективних відносин з урядом, чітке розуміння особливостей бізнесу;

- позитивна репутація в ділових кругах;

- гнучкі умови співпраці.

Якщо ви зацікавлені в партнерстві з Корпорацією DMS направляйте свої комерційні пропозиції, бізнес-плани, ТЕО - наш досвід і ресурси дозволять реалізувати ваші ідеї, економічно вигідно і юридично вірно вирішивши найскладніші завдання. Ми завжди відкриті до актуальних і таким, що відповідає духу часу пропозицій про партнерство.