укр. рус. eng.

ТОРГІВЕЛЬНИЙ ДІМ "БАЛАКЛІЙСЬКИЙ ЦЕМЕНТ"

balcem_logo

ТД "Балаклійський Цемент" є офіційним представником української компанії ПрАТ "Балцем" в Донецькій і Луганській областях.

Крім ціни від виробника, конкурентними перевагами нашої компанії є наступні фактори:

  1. Офіс ТД "Балаклійський Цемент" розташований безпосередньо на території Краматорської цементного заводу - "Пушка", що дає можливість оперативно вирішувати будь-які питання, пов'язані з логістикою або документообігом;

  2. Наша компанія володіє власним парком вантажних автомобілів і вагонів, а значить наших клієнтам не доведеться турбуватися про своєчасну доставку своїх замовлень;

  3. Завдяки гнучкій системі співпраці постійні клієнти і клієнти-оптовики можуть розраховувати на надання особливих пільгових умов співпраці з боку нашої компанії.

На сьогоднішній день ТД "Бакалейскій Цемент" має більше 30 точок продажу в Донецькій і Луганській областях. Асортимент товару представлений 8 видами цементу різної специфікації, мінеральним порошком для виробництва асфальту, а також газобетонним плитами автоклавного твердіння.

Дізнатися детальну інформацію про нашу продукцію, вибрати зручну точку продажу або отримати консультацію наших менеджерів ви можете сайті            ТД "Бакалейскій Цемент".

Коммерческий капитал

Продаж цементу

Охоронна діяльність

Вантажні автомобільні перевезення

Виробництво тепла та альтернативна енергетика

Будівництво та будівельне виробництво

Рекламна діяльність

Залізничний транспорт

Факторінгова діяльність