укр. рус. eng.

ТОВ "УКРАЇНСЬКА ВАНТАЖНА ЛОКОМОТИВНА КОМПАНІЯ"

logo_company_w

ТОВ "УКРАЇНСЬКА ВАНТАЖНА ЛОКОМОТИВНА КОМПАНІЯ" була створена в червні 2017 року з метою надання послуг з перемішення вантажів залізницею, а також ремонту залізничного транспорту. Імпульсом до створення компанії став суттєвий дефіцит локомотивної тяги на українській залізниці, якій чітко вказував на необхідність допуску приватних вантажоперевізників на магістральні залізничні маршрути України. Кабінет міністрів України розпочав реалізацію данної ініціативи в рамках пілотного проекту наприкінці 2019-го року. 

На ринку залізничних перевезень, що  поступово формується в Україні, на користь УВЛК грає наш потужний транспортний парк. У його складі якого є як магістральні тепловози 2ТЕ10У, так і маневрові локомотиви ЧМЕ-3. Цей фактор дозволяє «Українській вантажній локомотивній компанії» надавати своїм клієнтам увесь комплекс можливих логістиних послуг, а саме:

  • Виконувати маневрову роботу;
  • Проводити прибирання та розстановку вагонів за фронтами навантаження;
  • Виконувати вивізну та магістральну роботу з перспективою доставки вантажів напряму від виробника до кінцевого споживача.

Такий підхід до надання логістичних послуг, дозволяє суттєво знизити їхню кінцеву вартість для вантажовідправника.Окрім переміщення вантажів залізничним транспортом, ми надаємо нашим клієнтам й додаткові послуги, серед яких:

  • Оренда теплловозів 2ТЕ10У та локомотивів ЧМЕ-3 разом із бригадами машиністів;
  • Купівля та продаж залізничної техніки;
  • Ремонт та модернізація рухомого складу локомотивних парків
  • Постачання змінних частин до локомотивів;
  • Гарантійне та післягарантійне обслуговування залізничного транспорту

«Українська вантажна локомотивна компанія» надає свої послуги у будь-якій точці т.зв. "залізничного простору 1520", що охоплює собою країни СНД та Балтії, Фінляндію, Польщу.


Ми з задоволенням розглянемо будь-які конструктивні пропозиції з приводу бізнес-партнерства. Чтобы получить больше информации, направьте, пожалуйста, запрос, который мы не оставим без ответа. Контакти для запиту

Коммерческий капитал

Продаж цементу

Охоронна діяльність

Вантажні автомобільні перевезення

Виробництво тепла та альтернативна енергетика

Будівництво та будівельне виробництво

Рекламна діяльність

Залізничний транспорт

Факторінгова діяльність