укр. рус. eng.

ТОВ "АЛЬФА ГРУП КИЇВ"

 

Корпорація DMS здійснює комерційну діяльність на ринку послуг залізничного транспорту з 2005 року. На початковому етапі підприємства Корпорації спеціалізувалися на постачанні запасних частин і комплектуючих для рухомого складу. Після зміцнення позицій в сегменті постачання якісних запасних частин операторам вантажних залізничних перевезень і вагоноремонтним підприємствам було прийнято рішення про розширення діяльності.

Наступним етапом у розвитку даного напрямку стала діяльність з надання повного комплексу послуг з ремонту залізничного рухомого складу всіх модифікацій. І сьогодні підприємства Корпорації працюють на території України та країн Балтії - співпрацюють з провідними вітчизняними та зарубіжними підприємствами металургійної, нафтохімічної, вугільної галузей, забезпечуючи якість їх залізничного транспорту. Основними партнерами в різні періоди роботи були і залишаються: АТ «Укрзалізниця», група компаній «OSTCHEM», ПАТ «Донецьксталь» Металургійний завод », ТОВ« Углепромтранс », ТОВ« Авантаж Інспект », Intermodal Partnership OU і AS Kunda Trans (Естонія) і багато інших.

Моніторинг й аналіз ринку - ще один важливий напрямок роботи спеціалістів Корпорації DMS. Професіонали «Альфа Груп Київ» констатують серйозний дефіцит рухомого залізничного складу в Україні, до чого призвело активне списання вантажних вагонів АТ «Укрзалізниця» в разі невиконання плану закупівлі та будівництва в 2016-2018 рр. і зменшенні в 2 рази плану будівництва нових вагонів в 2019 р. свідчить про проблему й аналіз торгів на майданчику Прозорро, а також постійна потреба клієнтів Корпорації в рухомому складі.

З огляду на основні тенденції ринку залізничного рухомого складу, компанія активно формує парк власних піввагонів, який постійно поповнюється, і надає в оренду вантажні залізничні вагони.

«Альфа Груп Київ» пропонує:

 

  • технічно справні вагони;
  • вигідні ціни з конкурентними добовими ставками;
  • професійну допомогу в проведення поточних ремонтів в період оренди;
  • полігон курсування вагонів - вся територія України, країни СНД і Балтії, Європи, де є колія 1520.

 

У планах компанії - створення експедиторського підприємства, що дозволить надавати клієнтам повний комплекс якісних логістичних послуг. Також Корпорація DMS зацікавлена ​​в придбанні люкових піввагонів, інших моделей залізничного складу, покупці нових і б / у запчастин для вантажних вагонів (колісні пари, елементи вагонного литва і інше).

 

Коммерческий капитал

Охоронна діяльність

Вантажні автомобільні перевезення

Виробництво тепла та альтернативна енергетика

Будівництво та будівельне виробництво

Рекламна діяльність

Залізничний транспорт

Факторінгова діяльність