укр. рус. eng.

ГРУПА КОМПАНІЙ "ТЕПЛОЕНЕРГО"

Основними напрямками діяльності Групи компаній «Теплоенерго» є:

  • виробництво теплової енергії з використанням альтернативного палива;
  • якісне та безперебійне опалення та гаряче водопостачання підприємств й організацій різних форм власності;
  • укладання та обслуговування енергосервісних контрактів.

Група компаній виконує повний комплекс робіт, що включає в себе:

  1. Проведення енергоаудиту, аналіз отриманих даних, вибір рішення, метою якого є здешевлення теплопостачання.
  2. Інвестування та повний комплекс робіт від проектування до будівництва котельні.
  3. Експлуатація котельні та продаж виробленої теплової енергії за конкурентною ціною.

Підприємства «Теплоенерго» успішно розвиваються на ринку генерації та постачання теплової енергії. Наші котельні оснащені новітнім обладнанням і працюють тільки на альтернативному, екологічно безпечному і економічному паливі. У 2019 активи Групи компаній «Теплоенерго» поповнилися шістьма новими котельнями - бюджетні установи міст Ірпінь та Буча, а також смт. Гостомель почали отримувати якісне опалення та гаряче водопостачання.

В даний час Група компаній «Теплоенерго» розглядає ряд інвестиційних програм по будівництву котелень для забезпечення тепловою енергією бюджетних організацій в Київській, Кіровоградській, Черкаській, Полтавській, Житомирській, Харківській і Дніпропетровській областях.

Одним з переваг співпраці з Групою компаній «Теплоенерго» є можливість реалізації енергосервісного контракту. Це один з ефективних й економічно вигідних для замовника інструментів підвищення енергоефективності: контракт передбачає повернення коштів, витрачених на енергозбереження, за рахунок економії витрат енергоресурсів. При цьому замовник не вкладає кошти в реалізацію заходів з енергозбереження, а тільки перераховує на рахунок енергосервісної компанії (ЕСКО) зекономлені після модернізації кошти, якщо така економія буде досягнута. Весь комплекс необхідних заходів і ризики по досягненню заявлених результатів - зона відповідальності ЕСКО. Таким чином, енергосервісна компанія зацікавлена ​​в якісному виконанні робіт, так як окупність проекту й розмір прибутку прямо залежать від обсягу зекономлених замовником коштів.

Коммерческий капитал

Продаж цементу

Охоронна діяльність

Вантажні автомобільні перевезення

Виробництво тепла та альтернативна енергетика

Будівництво та будівельне виробництво

Рекламна діяльність

Залізничний транспорт

Факторінгова діяльність