Комерційний капітал

До складу Корпорації DMS входить більше 30-ти підприємств, які працюють в сфері будівництва та виробництва будівельних матеріалів, металургії, традиційної та альтернативної енергетики, сільського господарства, вантажних і пасажирських перевезень, ремонту залізничного рухомого складу та логістичних послуг, а також здійснюють діяльність на ринку фінансових послуг, зовнішньої реклами та охоронних послуг для бізнесу та фізичних осіб.

Значна частина активів Корпорації залишається на тимчасово неконтрольованої території Донецької та Луганської областей - їх діяльність припинена. Коли Україна відновить тут свій суверенітет і бізнес отримає можливість повернутися й розвиватися в українському правовому полі, DMS відновить роботу своїх підприємств.

Сьогодні підприємства Корпорації DMS працюють на контрольованій частини Донецької і Луганської областей, в Києві та Київській області, а також у Дніпропетровській, Харківській, Полтавській, Кіровоградській і Запорізькій областях. В активі компанії - успішні проекти, реалізовані в ефективній співпраці з державними, комунальними підприємствами, українським бізнесом.

Корпорація постійно працює над збільшенням обсягів виробництва в базових сегментах, над розширенням географії присутності й освоєнням нових напрямків, залишаючись активним учасником українського ділового співтовариства. Сучасні виробничі рішення, професійна команда, досвід створення якісних інноваційних та інвестиційно привабливих проектів забезпечують можливості динамічного розвитку, підвищення конкурентоспроможності Корпорації й зміцнення позицій на регіональних та національному ринках.

Основні сектори бізнесу

Продаж цементу

Охоронна діяльність

Вантажні автомобільні перевезення

Виробництво тепла та альтернативна енергетика

Будівництво та будівельне виробництво

Рекламна діяльність

Залізничний транспорт

Факторінгова діяльність