Комерційний капітал

До складу Корпорації DMS входить більше 30-ти підприємств, які працюють в сфері будівництва та виробництва будівельних матеріалів, металургії, традиційної та альтернативної енергетики, сільського господарства, вантажних і пасажирських перевезень, ремонту залізничного рухомого складу та логістичних послуг, а також здійснюють діяльність на ринку фінансових послуг, зовнішньої реклами та охоронних послуг для бізнесу та фізичних осіб.

Значна частина активів Корпорації залишається на тимчасово неконтрольованої території Донецької та Луганської областей - їх діяльність припинена. Коли Україна відновить тут свій суверенітет і бізнес отримає можливість повернутися й розвиватися в українському правовому полі, DMS відновить роботу своїх підприємств.

Сьогодні підприємства Корпорації DMS працюють на контрольованій частини Донецької і Луганської областей, в Києві та Київській області, а також у Дніпропетровській, Харківській, Полтавській, Кіровоградській і Запорізькій областях. В активі компанії - успішні проекти, реалізовані в ефективній співпраці з державними, комунальними підприємствами, українським бізнесом.

Корпорація постійно працює над збільшенням обсягів виробництва в базових сегментах, над розширенням географії присутності й освоєнням нових напрямків, залишаючись активним учасником українського ділового співтовариства. Сучасні виробничі рішення, професійна команда, досвід створення якісних інноваційних та інвестиційно привабливих проектів забезпечують можливості динамічного розвитку, підвищення конкурентоспроможності Корпорації й зміцнення позицій на регіональних та національному ринках.

Основні сектори бізнесу

Охоронна діяльність

Вантажні автомобільні перевезення

Виробництво тепла та альтернативна енергетика

Будівництво та будівельне виробництво

Рекламна діяльність

Залізничний транспорт

Факторінгова діяльність