Соціальний капітал

Успішність бізнесу визначається його здатністю розглядати комерційну ефективність не як єдино значиму мета, а як основу для свого «ментального» розвитку. Такий розвиток диктує необхідність інвестувати не тільки в економічно вигідні проекти, але і в повішення управлінських і виробничих стандартів, зміцнення репутації. Результатом цього стає енергоефективність, екологічність, безпеку виробництва, розробка та впровадження інноваційних рішень і технологій, створення комфортних умов праці та соціальна захищеність персоналу, підтримка громад на території присутності.

Соціальна активність завжди була для Фінансово-промислової корпорації DMS невід'ємною складовою місії компанії і її бізнес-стратегії, важливим напрямком менеджменту: підприємства Корпорації створювали власні і підтримували існуючі в Донецьку і Донецькій області соціальні програми. Системна робота проводилася в трьох основних напрямках: популяризація спорту і здорового способу життя серед дітей, підлітків та молоді, надання допомоги дітям, позбавленим батьківського піклування, підтримка пенсіонерів та учасників Другої світової війни.

У 2014 році Корпорація була змушена призупинити дію соціальних програм в Донецьку і Донецькій області. Але накопичений протягом багатьох років цінний досвід системної роботи по реалізації ініціатив, спрямованих на підтримку і розвиток дітей, юнацтва та допомога незахищеним категоріям громадян, обов'язково знайде застосування і на території сьогоднішньої присутності бізнесу, і, звичайно ж, в Донецьку - коли в місто повернеться український прапор.