Перспективи Корпорації

Фінансово-промислова корпорація DMS має серйозний досвід розробки та реалізації проектів в реальному секторі економіки, в тому числі і в сфері впровадження інноваційних рішень. У 2010-2013 роках фахівці холдингу спільно з провідними науковими співробітниками Донецька і України на базі передового зарубіжного досвіду розробили ряд інвестиційних проектів в області вуглевидобутку, будівництва, виробництва альтернативних видів палива та зовнішньої реклами, які отримали високу оцінку експертного співтовариства, але, на жаль, з об'єктивних причин так і не були реалізовані.

Сьогодні Корпорація працює над новими інвестиційними програмами, які можуть стати основою для бізнес-колаборації як всередині країни, так і з залученням зарубіжних інвесторів. При розробці проектів на перше місце ставиться затребуваність і інноваційність рішень, їх практична реалізація, оптимальне співвідношення ризиків і можливостей.

Ми запрошуємо до співпраці всі зацікавлені в розвитку української економіки і поліпшення інвестиційного клімату в країні структури.