Історія

Історія Фінансово-промислової корпорації DMS - це історія людей, які, створюючи власний бізнес, формували сучасні контури ринку в період його становлення: ділова команда майбутнього холдингу розвивала реальні виробництва в той час, коли сили та ідеї підприємців лише концентрувалися навколо вирішення стратегічних завдань.

Корпорація DMS створена в 2007 році в результаті об'єднання підприємств, що працюють в різних галузях економіки, з метою акумулювання ресурсів, оптимізації управління та господарської діяльності, представництва та захисту спільних інтересів в різних сегментах регіонального та національного ринків: металургії, вуглевидобутку, сільському господарстві, будівництві, зовнішній рекламі, в сфері ремонту залізничного рухомого складу, перевезень та логістичних послуг, в області комплексної охорони бізнесу, управління нерухомістю. Президентом Корпорації став Андрій Альоша.

Перші підприємства, згодом об'єднані в Корпорацію, з'явилися на рубежі 1990-х - 2000 х років. У 1998 році - на ринку металопрокату і вугілля, трохи пізніше - в сфері охоронних послуг. З 2003 року розвивається підприємство зовнішньої реклами "Борди України Медіа". У 2005 році на ринок виходить ТОВ "Укрбілдінг Корпорейшн" - за короткий час підприємство зміцнює свої позиції в сегментах будівництва якісного доступного житла, адміністративних будівель, торгово-виставкових комплексів, реконструкції установ охорони здоров'я і освіти, комплексного благоустрою міської та приватної інфраструктури, будівництва і реконструкції шляхопроводів і доріг. Грамотна стратегія, ефективний менеджмент і якість робота дозволяє будівельний підрозділ Корпорації DMS наростити частку ринку комерційного будівництва в регіоні до 25%. У тому ж 2005 році створено ТОВ "ВКФ Транспортна експедиційна лізингова компанія" МТС "- компанія виробляє комплексний ремонт будь-якого залізничного рухомого складу, займається постачанням запчастин для залізничного транспорту.

Завдяки оптимізації бізнес-процесів і розширенню можливостей в складі Корпорації DMS підприємства домагаються істотних результатів, а Корпорація впевнено утримує лідерські позиції в традиційних для себе галузях. Накопичений діловий досвід дозволяє не тільки формувати програми із залучення інвестицій в розвиток базових для холдингу напрямків, але і стає важливою конкурентною перевагою в експансії на нові ринки.

З 2013 року Корпорація освоює сільськогосподарський ринок, закріплюючись в виноградарстві та вирощуванні традиційних однорічних культур. В цьому ж році відкривається представництво в м DMS Запоріжжя: його діяльність зосереджена на регіональних ринках металопродукції, будівництва та нафтопродуктів Запорізької та Дніпропетровської областей.

2014 рік - точка біфуркації для України. Корпорація DMS як успішний суб'єкт вітчизняної економіки, орієнтований на інтереси своєї країни, робить вибір на користь української економічної і політичного порядку денного. Компанія змінює адресу головного офісу на Київ і починає відлік нових, непростий і наповнені виклики, етап своєї історії. Залишаючись Донецький по духу і зберігаючи кращі традиції, багатопрофільний перспективний бізнес стає Київським - зрозумілий і вигідний партнер на національному ринку.

У число нових, перспективних напрямків діяльності Корпорації входить традиційна і альтернативна енергетика, пасажирські і вантажні перевезення, а також економічне і соціальне партнерство з об'єднаними громадами як активним і впливовим суб'єктом сучасної України.