ТОВ «БКГ БАЗИС»

Основними видами діяльності групи компаній «Базис», заснованої в 2005 році, є проектування та капітальне будівництво, реконструкція та капітальний ремонт будівель й споруд різної категорії складності промислового, цивільного та оборонного призначення. Підприємства здійснюють:

До групи компаній «Базис» входить також ряд партнерських організацій, що дозволяє оперативно виконувати завдання з чітким дотриманням термінів і забезпеченням якості робіт.

ТОВ «СКГ« Базис » має повний комплект дозвільної документації для будівництва:

Наші переваги:

За час роботи на ринку Група компаній «Базис» побудувала більше 50 тис. метрів квадратних житлового та 20 тис. метрів квадратних комерційного й виробничого призначення в різних областях України - Київській, Запорізькій, Полтавській, Київській, Дніпропетровській, Донецькій, Луганській. З 2005 року проектною групою було виконано більше 40 робочих проектів об'єктів різного призначення, включаючи промислові газопроводи (Іран), виробничі лінії для автомобільної та харчової промисловості, медичні центри, комерційну та житлову нерухомість.

В основі філософії Групи компаній «Базис» - цінність кожного клієнта: тут не поділяють проекти на великі й дрібні, важливі й другорядні. Кожен об'єкт, над яким працюють фахівці «Базису», - статусний, що підтверджує професіоналізм і репутацію групи. У числі наших замовників і партнерів - Національна гвардія України, КП «Управління капітального будівництва» Запорізької міської ради, Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради, Луганська обласна державна адміністрація та інші державні, муніципальні й комерційні структури.