Інвест Груп ТеплоЕнерго

Основними напрямками діяльності Інвест Груп ТеплоЕнерго є:

Компанія виконує повний комплекс робіт, які включають три етапи:

  1. Проведення енергоаудиту, аналіз отриманих даних, вибір рішення, метою якого є здешевлення теплопостачання.
  2. Інвестування та повний комплекс робіт від проектування до будівництва котельні.
  3. Експлуатація котельні та продаж виробленої теплової енергії за конкурентною ціною.

Підприємство успішно розвивається на ринку генерації та постачання теплової енергії. Наші котельні оснащені новітнім обладнанням і працюють тільки на альтернативному, екологічно безпечному і економічному паливі. У 2019 активи Інвест Груп ТеплоЕнерго поповнилися шістьма новими котельнями - бюджетні установи міст Ірпінь та Буча, а також смт. Гостомель почали отримувати якісне опалення та гаряче водопостачання.

В даний час Інвест Групп ТеплоЕнерго розглядає ряд інвестиційних програм по будівництву котелень для забезпечення тепловою енергією бюджетних організацій в Київській, Кіровоградській, Черкаській, Полтавській, Житомирській, Харківській і Дніпропетровській областях.

Одним з переваг співпраці з Інвест Груп ТеплоЕнерго є можливість реалізації енергосервісного контракту. Це один з ефективних й економічно вигідних для замовника інструментів підвищення енергоефективності: контракт передбачає повернення коштів, витрачених на енергозбереження, за рахунок економії витрат енергоресурсів. При цьому замовник не вкладає кошти в реалізацію заходів з енергозбереження, а тільки перераховує на рахунок енергосервісної компанії (ЕСКО) зекономлені після модернізації кошти, якщо така економія буде досягнута. Весь комплекс необхідних заходів і ризики по досягненню заявлених результатів - зона відповідальності ЕСКО. Таким чином, енергосервісна компанія зацікавлена ​​в якісному виконанні робіт, так як окупність проекту й розмір прибутку прямо залежать від обсягу зекономлених замовником коштів.